Grudniowa Konferencja „Krajowe i unijne prawo żywnościowe – zmiany”

by Redakcja on 14 listopada 2018, no comments

➡️Z ogromną przyjemnością zapraszamy wszystkich zainteresowanych zmianami w branży spożywczej na konferencję:

„Krajowe i unijne prawo żywnościowe – zmiany” organizowaną przez Krajową Izbę Gospodarczą Przemysłu Spożywczego i Opakowań oraz Ogólnopolskie Stowarzyszenie Zagospodarowania Odpadów Komunalnych „Komunalnik”. ?‍??‍?

➡️Stale zmieniające się prawo żywnościowe, zarówno krajowe jak i unijne, oraz coraz bardziej świadomi i wymagający konsumenci są dużym wyzwaniem dla przemysłu spożywczego. ??? I właśnie dlatego w ciągu dwóch dni, eksperci m.in. z SGGW, Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi, IŻŻ oraz PZH przybliżą uczestnikom najważniejsze kwestie dotyczące zmieniającego się prawa żywnościowego. Szczegółowy program w załączeniu.

➡️Grudniowa konferencja już od lat jest również okazją do promowania własnych produktów podczas Parady Świętych Mikołajów! ? Tradycyjnie, po zakończeniu wykładów pierwszego dnia konferencji – 6 grudnia, a więc w Mikołajki – wszyscy uczestnicy w przebraniach Mikołajów wychodzą na ulice Warszawy, aby obdarować przechodniów produktami ich marek. ????

➡️Miejsce: Hotel Gromada Centrum, Pl. Powstańców Warszawy 2, Warszawa

➡️Data: 6-7 grudnia 2018 r.

➡️Przy tej okazji, zapraszamy do udziału w drugiej, organizowanej przez nas równolegle, w tym samym czasie i miejscu, konferencji

„Zmiany prawa w zakresie ochrony środowiska i ich skutki finansowe dla wprowadzających produkty w opakowaniach oraz operatorów gospodarki komunalnej”.